To będzie fajna akcja, w której wygram Smarta :-)

Opublikowano 29 Wrz 2011 w Geolokalizacja, Gry miejskie, iPhone, Mobile, Niestandardy

Tak się składa, że ponownie muszę wspomnieć o MasterCard. Po aplikacji, którą testowałem (Budżetowy Nawigator MasterCard – recenzja) w kończącym się miesiącu, przychodzi napisać o bardzo fajnej akcji, z którą PayPass zamierza wystartować 1 października. Bardzo fajnej, bowiem tak samo pomysłowej jak wszystkie „szlagiery” ze Szwecji, które przewinęły się na moim blogu w ostatnich dniach m.in. Citroën DS4SEEKERS – po prostu WOW, ale czy zadziała? czy Vodafone BufferBusters – kolejna gra miejska (AR + Geo + QR).

O samej akcji nie wiadomo na razie zbyt wiele. Wiadomo jednak, że odbędzie się na pewno w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Kilka istotnych szczegółów zdradzono również na FanPage’u MasterCard Polska. Pojawił się także teaser.

Z zajawki wynika, że będziemy gonić po mieście z iPhone’m w ręku oraz lokalizować Smarta, którego prowadzić będzie Pan PayPass. Będziemy też zdobywać punkty,

Fajne, jestem gotowy :-)!

Aktualizacja: Jest więcej szczegółów.

Aplikację można już pobrać w Android MarketApp Store. Za kampanią stoi agencja MRM Worldwide, z kolei aplikacje przygotowało one2tribe.