Targi mobilne na Stadionie Narodowym już 21-22 marca

Opublikowano 13 Lut 2014 w Mobile, Wydarzenie

Nieco ponad miesiąc czasu pozostało do kolejnego wydarzenia w branży mobile. Mam tu na myśli pierwszą edycję Targów Mobilnych, które odbędą się w dniach od 21 do 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest darmowy, wystarczy się zarejestrować za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej.

Targi Mobilne są skierowane do biznesu i zwykłych konsumentów. Cały event zostanie podzielony na dwie strefy. W strefie Biznes wystawiają się firmy kierujące swoją ofertę dla klienta biznesowego, z kolei strefa Konsument to pokaz produktów oraz rozwiązań, z których korzystamy lub będziemy korzystać na co dzień. Podczas targów odbędzie się szereg inspirujących warsztatów, m.in. „Mobilne zakupy, mobilne płatności” czy „Internet Rzeczy”.

W gronie wystawców zobaczyć będzie można m.in.: platformę iStore (przyjazne dla kupujących mobilnie oprogramowanie dla sklepów od Grupy Allegro), Dice+ (elektroniczne kostki do gry na tabletach, które zaczął sprzedawać w swoich sklepach sam Apple), Duckie Deck (angażujące edukacyjne gry mobilne dla kilkulatków), Listonic (najpopularniejsza w Polsce mobilna lista zakupów) i Estimote (dowiedz się więcej).

IVteh

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0. Social 360 jest partnerem wydarzenia.

Więcej informacji na targimobilne.pl :-).