Kolejna farma fanów. Tym razem bluzy Facebooka

Opublikowano 24 Lip 2011 w Facebook, Social Media

Masz już kubek i podwójne bilety do kina? Tak, wiem – straszna ironia z mojej strony. Pewnie starasz się teraz o unikatową bluzę Facebooka z polskiej edycji? Dosłownie przed momentem zostałem zaproszony (patrz wyżej) do wydarzenia „Bluzy facebooka dla pierwszych 300000 fanów! POLSKA EDYCJA„. L-I-T-O-Ś-C-I.

Obiecałem sobie, że każdą taką akcję (czyli zwyczajną próbę oszustwa) będę odnotowywał na moim blogu. Czy naprawdę myślicie, że napisanie „Biorę udział – M” na FanPage’u WAKACJE przybliży Was do otrzymania jakiejkolwiek nagrody? Pytam, bo nie potrafię przemóc w sobie tego, w jaki sposób już blisko 70 tysięcy uczestników wydarzenia i 25 tysięcy fanów dało się najzwyczajniej w świecie oszukać. Powoli zaczynam wierzyć w Waszą totalną głupotę.

Co z Wami będzie? Tak jak już wspominałem a propos biletów do Multikina [Darmowe Bilety do kina dla 2ch osób – to ściema], zostaniecie po prostu sprzedani na Allegro.

Uważajcie na Klikam – wygrywam, gdzie roi się od tego typu akcji. Zwykłe oszustwo.

Oszukany/a? – możesz się odwdzięczyć. Wystarczy, że klikniesz w Zgłoś: Strona (po lewej stronie na dole każdego FanPage’a) i wybierzesz opcję „Spam lub oszustwo”.


Strony do zablokowania:

Pozdrawiam w niedzielę:

Aktualizacja: Zrodził się kolejny event – tym razem Buty Twitter oraz facebook! OFICJALNA POLSKA EDYCJA KONKURSU. Oczywiście ta sama zasada.

I kolejny – Koszulki facebooka „Lubię to!” dla pierwszych 100000 fanów ! POLSKA EDYCJA.
I mistrz świata – Pieczątka LIKE i DISLIKE ! Pierwsze 500.000 fanów – KONKURS !.

Pozdrawiam wszystkich uczestników :-).