Już jutro w Warszawie testy gry mobilnej Surrogates

Już jutro w Warszawie rozpoczynają się testy mobilnej gry Surrogates. Projekt – jak i samą ekipę, która za nim stoi – miałem okazję poznać już jakiś czas temu, dlatego trzymam kciuki i zapraszam oczywiście do testów i zabawy.

Czym jest Surrogates?

Surrogates to gra mobilna, która tworząc interakcję między graczami w świecie rzeczywistym za pomocą urządzenia mobilnego (smartfona), tworzy społeczność w realu. Daje nie tylko ogromną dawkę adrenaliny i emocji, ale przede wszystkim zachęca do wyjścia z domu i zmierzenia się „twarzą w twarz” z rywalami. Celem gry jest zdobycie, przechwycenie wirtualnej nagrody i utrzymanie jej do końca gry. Osoba, która jest w jej posiadaniu – wygrywa nagrodę rzeczową lub inną przewidzianą w zależności od rodzaju planowanej gry.

Kojarzycie MINI Getaway? No!

Testy rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00. Każdy kto chce zagrać i powalczyć o atrakcyjne nagrody powinien się zjawić w Hard Rock Cafe w Warszawie (obok Złotych Tarasów) godzinę wcześniej, tj. o 11:00.

Gra ma obecnie status MVP (Minimum Viable Product), jest w wersji testowej i zawiera podstawowe rodzaje ekwipunków. W czasie gry ważne jest zaliczanie check-pointów, co ma przełożenie na zbieranie doświadczenia i złota jednocześnie. Im więcej doświadczenia ma gracz tym szybciej może przeskakiwać na różne levele gry. W zależności do ilości złota i levelu, na którym się znajduje – może kupić ekwipunek, który daje mu różne dodatkowe korzyści.

Celem testów jest zebranie opinii i uwag od graczy na temat Surrogates. Dlaczego warto przyjść i wziąć udział w testach? Poza samą rozrywką na graczy czekają następujący nagrody:

  • I smartfon trafi do osoby, która będzie w posiadaniu nagrody o godzinie 18:00 w sobotę
  • II smartfon trafi do osoby, która będzie w posiadaniu nagrody w niedzielę o godz. 18.00
  • III smartfon to nagroda za największą ilość zaliczonych check-pointów w czasie całej
  • Osoba, która o godz. 15.00 w niedzielę będzie miała przy sobie nagrodę otrzyma 500 zł

Jak widać, jest o co walczyć.

Dodatkowo w samym Hard Rock Cafe czeka kilka niespodzianek, ale o to wypytujcie na Facebooku.

surrogates

Na koniec odsyłam do Google Play gdzie można za darmo pobrać aplikację.