Czekam na czek. A ja na przelew (:P); Pierwszy pseudo Deals w Sketch’u

Opublikowano 22 Mar 2011 w Internet

Facebook Places działa już w Polsce. Od oficjalnego startu (Deals i Places oficjalnie w Polsce) minęło kilka dni, ale już od pierwszego dnia wiosny można czerpać pierwsze korzyści z uruchomienia tej usługi w naszym kraju. Po pierwsze – gra geolokalizacyjna.

Artur Kurasiński wraz z agencją Heureka zaprosili użytkowników do pierwszej gry geolokalizacyjnej bazującej na usłudze Facebook Places. Zadaniem rywalizujących było (jest) odgadnięcie oraz zameldowanie się w miejscach, które są zawarte w podpowiedziach dostępnych na blogu AK47. Jako maniak mobile popędziłem na łowy. Udało mi się w ciągu jednego popołudnia zameldować w pięciu miejscach, o których mowa była w podpowiedziach. Muszę przyznać, że świetna zabawa ;-).

To teraz czekam na nagrodę :-).

Case numer dwa to pierwszy polski psuedo Deals w Places. Pojawił się w lokalu Sketch, przy ulicy Foksal 19 w Warszawie. Każda osoba, która zamelduje się w lokalu otrzyma na wstępie darmowe piwo :-). Do tej pory w lokalu zameldowało się ponad 50 osób. Nie jest to jednak stricte wykorzystanie usługi Deals. Miejsce Sketch nie jest bowiem zintegrowane z FanPage’m Sketch.

Zobacz na mapie.