Analizując puls serca Apple Watch dobierze Ci połówkę na Tinderze

Opublikowano 7 Lip 2015 w Inspiracja, Social Media, Watch

Już niebawem nie będziesz musiał(a) swipe’ować kolejnych osób na Tinderze. O tym czy dana osoba przypadła Ci do gustu zadecyduje puls Twojego serca. Wszystko za sprawą aplikacji Hands Free Tinder, która powoli zmierza na smartwatche, m.in. na Apple Watch (również na urządzenia z Android Wear).

Aplikacja sprawdza puls serca za pomocą wbudowanego w zegarku sensora i porównuje jego (pulsu) zachowanie w momencie patrzenia na pojawiające się zdjęcia. Jeśli w trakcie spoglądania puls wzrośnie, aplikacja potraktuje zdjęcie danej osoby jako LIKE (potencjalna połówka). Analogicznie jest w drugim przypadku.

Ciekawi mnie poprawność i szybkość takiego rozwiązania. W końcu bądź co bądź, to serce najlepiej wie, kiedy jest mu dobrze :-). Poniżej krótkie wideo:

Aplikacja nie jest oficjalnym projektem Tindera. Odpowiada za nią agencją T3.

  • Kamila

    zawsze podobała mi się nazwa tej apki, od razu się ją zapamiętuje. i ktoś mi powie, że naming nei jest potrzebny :P sama teraz muszę wymyślić co fajnego dla swojej firmy i wcale to nie jest takie łatwe :) posiłkuje sie tym http://tworzenienazw.pl/sposoby-na-trafna-nazwe-dla-firmy/ i mam nadzieje że w końcu coś mi przyjdzie do głowy